CEDİDİYE MEYDANINDA İNŞAAT HIZLA İLERLİYOR

CEDİDİYE MEYDANINDA İNŞAAT HIZLA İLERLİYOR
9.11.2022 - 11:28
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını hızla yürüttüğü Cedidiye Meydanında inşaat iyiden iyiye gün yüzüne çıkıyor. Akşam saatlerinde hem inşaat alanını inceleyen hem de vatandaşlarla sohbet eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaların en kısa zamanda bitirileceğini söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, makamından da sıkı takip ettiği Cedidiye Meydan Projesi’ndeki çalışmalar hakkında yakın çalışma arkadaşlarıyla görüştü. Akşam saatlerinde inşaat alanına giderek detaylar hakkında fikir alış verişinde bulunan Başkan Özlü, vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi. Cedidiye Meydan Projesi’nin Kent Estetiği Projesi’nin bir parçası olarak gördüğünü söyleyen Özlü “Düzce’miz için yaptığımız her şey gibi, Cedidiye Meydanı’nı çok önemsiyoruz. Burası İstanbul Caddesi ile başlayan Kent Estetiği Projesi’nin bir devamı. İlk günden itibaren Cami-Meydan-Çarşı konseptli çok güzel bir yapı olacağını söyledik. Yolu yarıladık diyebiliriz. En kısa süre içinde burayı hemşehrilerimizle buluşturacağız” şeklinde konuştu.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar