SERBAY INTERACTIVE ÇIRAĞAN SARAYI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN E-TİCARET ZİRVESİ’NDE YERİNİ ALDI

Pazarlama Türkiye ve IdeaSoft liderliğinde 4 Kasım’da gerçekleştirilen E-ticaret Zirvesi’nde teknoloji girişimlerini, dijitalleşen B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasından önemli isimleri Çırağan Sarayı’nda ağırlandı.

SERBAY INTERACTIVE ÇIRAĞAN SARAYI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN E-TİCARET ZİRVESİ’NDE YERİNİ ALDI
7.11.2022 - 14:46
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce’nin önde gelen reklam ajanslarından Serbay Interactive E-Ticaret Zirvesinde yerini aldı. E-Ticaret sektöründe IdeaSoft’un bölge bayisi olan Serbay Interactive bu görkemli zirvede IdeaSoft’u yalnız bırakmadı. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen E-Ticaret Zirvesinde IdeaSoftun yeni ürünü eticaret.comun lansmanında yeni projelerinin detayları hakkında bilgi edindi.

 

Serbay Interactive Reklam Ajansı adına açıklamalarda bununan Ajans Başkanı Görkem Özdemir ”Pazarlama Türkiyenin seçtiği Yılın En İyi E-Ticaret Servis Sağlayıcısı’ ödülüne layık gölen IdeaSoft un mutluluğuna ortak olduk. Başta IdeaSoft CEOsu Seyhun Özkarayı ve beraberinde tüm IdeaSoft ailesini tebrik ederiz.” dedi.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar