TUNCAY ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA

TUNCAY ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA
7.11.2022 - 13:34
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

2 Ekim 2022 tarihinde yapılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde başlayan ve hem TSO ve hem de iş dünyasının saygın isimlerini yıpratan ve şaibe algısı oluşturan konuşmalar, haberler ve yorumlar ile bir seçim sürecini hep birlikte yaşadık.

Bu süreçte adliyeye yapılan suç duyurusunda verilen “soruşturmaya yer yoktur” kararına rağmen halen bu konuları farklı amaçlarla sokak aralarında konuşmaya devam eden art niyetli insanlar olduğunu duyuyoruz.

Oluşturulmak istenen algının ortadan kalkması sadece bireysel olarak konunun muhatapları açısından değil Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının itibarı açısından da önemli ve zaruridir.

Konuşulan konular ve yapılan haberler hakkında Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında birlikte görev yapmaktan şeref duyduğum meclis üyesi arkadaşlarımın ve şahsımın bir ihmal ve kusurumuzun olmadığının kamu vicdanında da karşılık bulması adına hem Ticaret ve Sanayi Odasına hem de Odaya ait şirkete inceleme başlatmak üzere bakanlık müfettişlerinin davet edilmesini talep ediyorum.

Eski oda başkanı sıfatımla ve şu anda sade bir meclis üyesi olarak yaptığım bu çağrıya mevcut Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’ın ivedilik kazandırması için kamuoyu önünde talep ve ricada bulunuyorum.

Tuncay ŞAHİN


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar