DÜZCE ÖZEL KÜLTÜR KOLEJİNDEN LÖSEV FARKINDALIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

DÜZCE ÖZEL KÜLTÜR KOLEJİNDEN LÖSEV FARKINDALIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ
6.11.2022 - 21:52
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


 04.11.2022 tarihinde  Düzce Özel Kültür Koleji Metek Kampüsünde “2- 8 Kasım  LÖSEV farkındalık haftası” için okul kampüsü içerisinde kermes düzenlendi.

Düzenlenen kermes Kültür Koleji veli ,öğrenci ve öğretmenlerinin işbirliği ile yapıldı. Yapılan etkinlikte velilerin hazırlamış oldukları yiyecek ve içeceklerin satışı yapıldı. Kermes sonunda toplanan gelirin LÖSEV’e bağışlandığı  duyuruldu.

05.11. 2022 tarihinde ise Düzce Özel Kültür Koleji ,Türkiye Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilciliği, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ,Düzce Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, Kültür Koleji öğretmen, veli ve Öğrencilerinin katılımlarıyla “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” için  Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi araçlarının  öncülüğünde  bisiklet turu düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu etkinliğin başlangıç noktası Düzce Özel Kültür Koleji Kampüsü ve bitiş noktası ise Atatürk Anıtı oldu.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar