TRAFİKTE YAYA GÜVENLİĞİ

Düzce Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü asfaltı tamamlanan ve çizgileri yıpranan caddelerde yol çizgi çalışması yapıyor.

TRAFİKTE YAYA GÜVENLİĞİ
3.11.2022 - 22:28
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Araç trafik düzeni ve yayaların güvenliğini ön planda tutan ekipler, çalışmaların hava şartları izin  verdiği sürece devam edeceğini belirtti.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü, Beyciler, Körpeşler, Sancaklar, Akınlar ve Kültür Mahallelerinde yol çizgi çalışması yapıyor.

Araç ve yaya trafiğinin düzeni bakımından büyük önem taşıyan yol çizgilerinin eksik olduğu noktalarda tespit yapan ekipler aynı anda 5 mahallede çalışma yaparak yol çizgilerini tamamladı.

Çalışmaların hava şartlarına bağlı olarak devam edeceğini belirten ekipler, yol çizgileri yıpranan caddeler ile yeni asfalt yapılan yollarda da eksiklerin giderileceğini ifade etti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar