Meşaleler Işığında Söylenen Marşlarla Kutlandı

Cumhuriyetimizin ilanının 99. yıldönümü kutlamaları kapsamında Düzce İl Müdürlüğü tarafından fener alayı düzenlendi.

Meşaleler Işığında Söylenen Marşlarla Kutlandı
29.10.2022 - 01:01
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yüzlerce Düzceli, ellerinde meşalelerle sokakları aydınlattı.

Düzce'de 29 Ekim cumhuriyet bayramı dolayısıyla fener alayı ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Cumhuriyet'in ilanının 99. yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı

kutlamaları Düzce'de akşam saatlerinde de devam etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği ve Düzce Belediyesi önünden başlayan fener

alayında vatandaşlar, gençler ve sporcular ellerinde taşıdıkları meşalelerle belediye bandosunun çaldığı marşlara eşlik ederek Anıtpark Meydanı'na kadar yürüdü.

Büyük boy Türk bayrağı ve Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün posterini taşıyan grubun yürüyüşü Anıtpark Meydanı'nda tamamlandı. Fener alayı, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından kortej yürüyüşü sona erdi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin 99. yılını vatandaşlarımız ile coşkuyla kutladıkları söyledi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar