ERKAN SEÇKİN FUARDA BAŞKANLARI AĞIRLADI

ERKAN SEÇKİN FUARDA BAŞKANLARI AĞIRLADI
28.10.2022 - 10:20
Güncelleme 31.10.2022 - 19:15
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

ASSAN ASP Firmasının Genel Koordinatörü Düzceli iş insanı Erkan Seçkin, Türkiye’nin savunma alanındaki gelişmeleri ve teknolojik ürünlerin vitrine çıkardığı SAHA EXPO 2022 Fuarında önemli isimleri ağırladı.

Türkiye’nin savunma alanındaki gelişmeleri ve teknolojik ürünlerin vitrine çıkacağı Savunma, havacılık ve uzay sanayisi için çalışmalar gerçekleştiren 57 ülkeden 250 yabancı ve 750 yerli firmayı bir araya getiren SAHA EXPO 2022 Fuarı açıldı. Düzce’nin başarılı iş insanı ASSAN ASP Firmasının Genel Koordinatörü Erkan Seçkin de fuarda yerini aldı.
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş gibi bir çok önemli ismi ağırlayan Seçkin, stanttaki ürünlerle yakından ilgilenen misafirlerine ASSAN ASP'nin ürünleri hakkında bilgiler aldı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar