Kapoğlu yapı hizmete açıldı

Seramiksan'ın, Düzce'deki yeni bayisi Kapoğlu Yapı düzenlenen açılış töreniyle Düzce halkının hizmetine açıldı. Olimpiyat Kavşağı mevkiinde kurulan Seramiksan açılış törenine; Seramiksan Direktörü Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, firma ortakları Gökhan Kapoğlu, Atabey Kapoğlu, siyasiler, iş insanları, spor camiasının sevilen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 Kapoğlu yapı hizmete açıldı
27.10.2022 - 19:17
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Seramiksan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğu 600 metrekare kapalı alanı, 3 bin 500 metrekare alana sahip yeni showromunda seramik, vitrifiye ve yapı kimyasallarından geniş ürün portföyünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

Kapoğlu Yapı yeni showroomunda, banyolarda stilini yansıtan banyo mobilyası markası VOQ 'un birbirinden farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden tasarımlarını da müşterileriyle buluşturacak.

Kapoğlu Yapı ortakları Gökhan Kapoğlu ve Atabey Kapoğlu'nu tebrik eden Seramiksan Direktörü M. Süreyya Çağlar: " Türkiye'nin dört yanında Seramiksan markasını başarıyla temsil bayilerimiz ile büyük bir aileyiz ve tüm başarılarımızın arkasında bir olmanın, birlik olmanın gücü ve motivasyonu var. Müşteri beklentilerini karşılamanın geçen gün daha da zorlaştığı günümüzde, yenilikçi, yaratıcı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm üreten bir anlayışla hizmet verme konusunda bayilerimizden yana oldukça şanslı olduğumuzu biliyorum. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bayimiz Kapoğlu Yapı ile başlayan iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Anadolu'da bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan yeni mağazamızla, müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi buluşturduğumuz için gururluyuz. Kapoğlu Yapı'ya kazançlı günler diliyorum. Seramiksan olarak her zaman tüketiciyi dinleyen ve onların beklentilerini dikkate marka olarak müşteri memnuniyetine önem Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak. Artan ihtiyaçlarına tek çatı altında hizmet verme oluşturduğunuz yeni mağazacılık konseptimizle Türkiye çapında 76 şehirde 240'ı aşkın mağazamızla hizmet veriyoruz' 'dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar