KADINLAR KAPILARI DA GÖNÜLLERİ DE ÇALIYOR

İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı “Kapı Çal Gönül Al “ temalı saha çalışmalarına devam etti.

KADINLAR KAPILARI DA GÖNÜLLERİ DE ÇALIYOR
27.10.2022 - 14:16
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı uzun süredir planlı ve istikrarlı biçimde sürdürdüğü Kapı Çal Gönül Al temalı saha çalışmasına Bahçeşehir Esentepe mahallesinde devam  etti.
Düzcelilerin kapılarını çalarak İYİ Parti’nin çalışmalarını ve Meral Akşener’in selamını ileten İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman  “Genel seçimlerde başarılı olma ve ülkemize yeni ufuklar açabilme arzumuz ile çalışmalarımızı güçlü bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Yaptığımız görüşmelerde ve ziyaretlerde hemşehrilerimizden gördüğümüz ilgi ve alaka da motivasyonumuzu arttırıyor. Çalışmalarımızda Partimize, İYİ Parti Düzce Teşkilatlarımızın ve Genel  Başkanımızın ne kadar büyük yol kat ettiğini görmekten de büyük mutluluk duyuyoruz. Başarıyı tüm Düzceliler ile birlikte yakalayacak, önce şehrimizi sonra da ülkemizi çok daha güzel noktalara taşıyacağız “ dedi.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar