MSM Akademi’den Anne ve Çocuklara Özel Program

Düzce’nin yöresel lezzetlerini Türkiye ve Dünya’ya duyurmak amacıyla çalışmalarını hızlandıran bu çerçevede birbirinden farklı workshop programlarını Düzcelilerle buluşturan Mutfak Sanatları Akademi, anne ve çocukları cupcake workshop programında buluşturuyor. 

MSM Akademi’den Anne ve Çocuklara Özel Program
25.10.2022 - 23:57
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Mutfak Sanatları Merkezi çatısı altında farklı ülke lezzetlerinden yöresel lezzetlere kadar bir çok workshop programını başarılı şekilde gerçekleştiren, ünlü şefler eşliğinde önemli eğitimleri Düzcelilerle buluşturan MSM Akademi önümüzdeki hafta sonu yeni bir workshop programına hazırlanıyor.

29 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacak olan “Anne-Çocuk Cupcake Workshop” programında anneler ve çocuklarını buluşturan akademi, birlikte vakit geçirmelerinin yanı sıra keyifli anların yaşanmasına da ev sahipliği yapacak.

Anne ve çocuklarına özel etkinliğe katılmak isteyenler 0533 051 15 26 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilecekler.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar