BAŞKAN AV. ŞULENUR KUBİLAY YILMAZ ANALİZ GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AV. ŞULENUR KUBİLAY YILMAZ ANALİZ GAZETESİNİ ZİYARET EDEREK 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

BAŞKAN AV. ŞULENUR KUBİLAY YILMAZ ANALİZ GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ
21.10.2022 - 14:57
Güncelleme 21.10.2022 - 15:44
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

21 Ekim Dünya Gazeteciler günü münasebeti ile MSA FİLM Şirketleri Bünyesinde bulunan Analiz Gazetesi ve Analiz TV’ye, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Av. Şulenur Kubilay Yılmaz , Tanıtım Medya Başkanı Feriha Albayrakoğlu Arslan, Halkla İlişkiler Başkanı Aynur Avcı, Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Aslı Korkmaz ziyarette bulundular.

Başkan Av. Şulenur Kubilay Yılmaz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü münasebeti ile basın emekçilerini ziyarette bulunduklarını ve Dünya Gazeteciler Günümüzü kutladıklarını söyledi.

Başkan Şulenur Kubilay Yılmaz “Yeni yönetim ekibi ile ziyaretlerimiz sahada sürüyor. 40 Asil üye ve 20 yedek üyemiz ile sahada aktif bir çalışma sürdürüyoruz. Köy köy mahalle mahalle gezilerimiz devam edecek. Yaptığımız gezilerde vatandaşlarımız ile aramızda hizmet konusunda çok güzel diyaloglar geçiyor. Mesela biz köy gezilerimizde köyün sorunlarından çok vatandaşa hizmet konusunda yapılan çalışmalarımız neticesinde Doğalgaz konuşuyoruz köylerimizde doğalgaz gelmiş ve doğalgazı konuşuyoruz gelmeyenlere de nasıl bir çalışma yapılır onlardan konuşuyoruz. Davamızı anlatıyoruz” diyerek yeni yönetimin çalışmalarından bahsetti.

Ayrıca yönetim olarak sürekli sahada olduklarını en kısa sürede yeni yönetimiz ile birlikte basınla buluşacaklarını sölediler.

Analiz Ailesi olarak Sayın AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz’a ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Teşekkür ederiz.

 

 

 


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar