ANADOLU’NUN LEZZETLERİ ÜSKÜDAR’DA BULUŞUYOR

Düzce'de Yöresel Lezzet Festivalinde yerini aldı

ANADOLU’NUN LEZZETLERİ ÜSKÜDAR’DA BULUŞUYOR
21.10.2022 - 11:04
Güncelleme 21.10.2022 - 15:42
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Üsküdar Belediyesinin 26-30 Ekim arasında düzenleyeceği Yöresel Lezzet Festivalinde İstanbul Düzceliler Derneği koordinatörlüğünde yerini aldı. 30'u aşkın ilin temsil edildiği Yöresel Lezzet Festivalinde Düzce kendine özgü el sanatları ve lezzetleri ile temsil edilecek.

İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi İstanbul'da yaşayan Düzcelilere seslenerek Üsküdar Belediyesinin düzenleyeceği Yöresel Lezzet Festivaline tüm Düzcelileri davet ederken, şunları ekledi. 

İstabul'da yaşayan Düzcelileri 30'u aşkın ilin de temsil edildiği festivale tüm Düzcelileri diğer illeri tanıma fırsatı bulacaklarını aynı zamanda Düzcelilerle hasret giderilecek bir ortam olacağını belirtti. Düzcelilere Düzceli olmayan bir komşunuzla gelin, hem Düzcemizin güzellikleri ile tanışıp hem diğer iller ile ilgili lezzetleri tatabileceklerini ifade etti.
İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi, festivali düzenleyecek olan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'e de teşekkür ederken, Ülkemizin zenginliğini en önemli göstergesi olan farklı kültürleri bir araya getirmesi mutluluk ve gurur verici olduğunu söyledi.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar