MÜCAHİT SEZEN’DEN İLK AÇIKLAMA GENEL MERKEZ NE DERSE O!

MÜCAHİT SEZEN’DEN ANALİZ TV’YE ÖZEL AÇIKLAMA

 MÜCAHİT SEZEN’DEN İLK AÇIKLAMA  GENEL MERKEZ NE DERSE O!
19.10.2022 - 13:16
Güncelleme 19.10.2022 - 13:36
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

AK Parti’de değişim rüzgarlarımı esiyor. Düzce’yi kalesi olarak gören Ak Parti son seçimlerde 1 Milletvekili kaybederek oy oranlarında da belli bir düşüş yaşamıştı.

Hikmet Keskinin değişmesi ,yerine Mustafa Keskinin görevlendirilmesi akabinde belli tepkiler almıştı. Bunun arkasında da Seçilmeden göreve gelmiş olması gösteriliyordu. Sahada sürekli çalışan Mustafa Keskin’in yaptığı çalışmalar bir türlü meyvasını vermemiş olacak ki genel merkez tarafından sahada yoklama yapmak üzere Düzce’ye partinin eski milli görüş ekiplerinden ve siyasi yetkililerin gönderildiği biliniyor.

Genel Merkez Tarafındın görevlendirilenler arasında da dikkat çeken isimler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Düzce’de Eski Dönem  Refah Partisi Düzce İlçe Başkanlığı görevini yapan  Mücahit Sezen bulunuyor. Kendisi eski bir milli görüşçü. Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığı ile de biliniyor.

Bizde sahadaki ve kamuoyundaki çıkan ve gazetemize gelen haberlere istinaden kendisine ulaştık.

Söylentiler ile ilgili birebir kendisine Düzce’deki çalışmaları ve Başkanlık için kendisine bir görev verilip verilmediğini sorduk.

Mücahit Sezen Gazetemize ve Televizyonumuza şu açıklamalarda bulundu.

Öncelikle 2023 yılı vizyonu ile hareket ettiklerini ve Genel Merkez tarafından burada sahada çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Sahada olduklarını kapı kapı gezerek partimize küsen küstürülen kim varsa gerek eski milli görüşçü dava kardeşlerim ile gerek başka sebepler ile kim varsa görüşmelerine devam ettiğini ifade etti.

Sezen ayrıca Mevcut Başkanlık adaylığı hakkındaki söylentiler ile ilgili de Genel merkez bizi burada çalışmalar yapmak üzere görevlendirdi. Henüz bir başkanlık için açıklamam olmadı Genel Merkezden talep olur bir değişim isterlerse şahsım olur ,Hasan olur, Mustafa olur kim olursa biz yine görevlerimize devam ederiz.

Ben şimdiye kadar Dava için nasıl çalışıyorsam o zamanda o şekilde çalışmaya devam ederim. Biliyorsunuz Ben İstanbul’da Çok ünlü bir elktronik ses sistemi firmasının sahibiyim.2002 yılında Genel merkezimizin tüm ses sistemlerini ben yapmıştım. Seçim geldiğinde her seçimde olduğu gibi sahada olmaya ve çalımalar yapmaya devam edeceğim.

Parti ilk kurulduğu yıllarda kapı kapı köy köy elimizde video kasetlerimiz davamızı ülkemizin geleceği için anlatmıştık. Şimdide aynı ruhu yakalamk için çalışmalarımız sürüyor açıklamasında bulundu.

 


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar