“ÇEK-ÇEK”LERE SIKI DENETİM

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Küçük sanayi sitesi bölgesinde katı atık toplayıcılarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Uygulamada kurallara uymayan şahıslara cezai işlem uygulandı.

 “ÇEK-ÇEK”LERE SIKI DENETİM
18.10.2022 - 15:34
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığı ekipleri, katı atık toplayan “çek çek”lere yönelik denetimlerini sürekli hale getirdi. Ekipler, “çek-çek” olarak tabir edilen araçlarla katı atıkları toplayarak hem kurallara uymayan hem de trafikte tehlike saçanlara göz açtırmıyor. Sıklaşan uygulamalarda evrakları eksik olan araçlar trafikten men edilirken, kural dışı katı atık toplayan şahıslara da ceza kesiliyor.

Zabıta Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği son denetim uygulamasında 1 adet çek-çek aracı yediemin otoparkına kaldırılarak toplayıcıya 4 Bin 50 TL ceza kesildi.

Zabıta ekipleri “çek-çek”lerin akşam 22.00 ile 05.00 saatleri arasında katı atık toplamaları gerektiğini hatırlattı.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar