Şehrin kalbine estetik dokunuş

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz şehirde estetik dönüşüm sağlamaya devam ediyor. Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, şehirde estetik dönüşüm sağlamaya devam ediyor.

 Şehrin kalbine estetik dokunuş
14.10.2022 - 00:16
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın talimatı ile karanlık caddeler aydınlatılıyor, altyapı, mevsim şartlarına uygun geniş kaldırımlar, mimari peyzaj çalışması, dekoratif aydınlatma çalışmaları yapılıyor.

Şehre,  estetik görünüm katan, kullanışlı çalışmalar kazandırılıyor.

Akçakoca için çalıştıklarını ve şehri daha yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçladıklarını dile getiren Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, "Akçakoca’mızın  karanlık caddelerini aydınlatmaya, şehrimizi hak ettiği marka yollara kavuşturmaya devam ediyoruz. Tarihi Yukarı Mahalleye başlattığımız çalışmalarımızın  ardından, İstanbul Caddesi, İnönü caddesi, Orhan Gazi Caddesi ve Park Caddesinin kesiştiği Beşyol Kavşağımızı modernize ederek, şehrimizin kalbine estetik bir dokunuş yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Yanmaz, Akçakoca’ya hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, "Yenilenmiş altyapı, mevsim şartlarına uygun geniş kaldırımlar, mimari peyzaj çalışması, dekoratif aydınlatma çalışmalarımızın ardından güzel bir estetik dönüşüm sağlıyoruz.

Aşkla, şevkle memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar