KALP ESTETİĞİ’NİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR

Düzce’de çekimleri başlayan romantik komedi türündeki ‘ Kalp Estetiği’ filminin çekimleri aralıksız devam ediyor. Düzce’nin sokakları film setine sahne olmaya devam ediyor.

KALP ESTETİĞİ’NİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR
12.10.2022 - 13:50
Haber Merkezi

Düzce Belediyesinin desteklediği, ‘ Kalp Estetiği’ adlı uzun metrajlı sinema filmine Düzce ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin tanıdığı önemli sanatçıları kadrosunda barındıran filmin çekimleri bölgenin kültürel zenginliklerinin olduğu alanlar ve Düzce'nin çeşitli cadde ve sokaklarında yapılıyor.

VATANDAŞLAR ÇEKİMLERE İLGİ GÖSTERİYOR

Şıralık mahallesinde yaya geçidi ile ilgili sahnenin çekimleri esnasında Düzceliler de set ekibini ve ünlü oyuncuları uzaktan hayranlıkla izledi.

Öte yandan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Düzce’nin tanıtımına kültürel anlamda katkısı olacak filmin setini sık sık ziyaret ederek oyuncularla ve yönetmenlerle sohbet etmeyi ihmal etmiyor.

‘Kalp Estetiği’ filminde Düzceli amatör oyuncular da yer alırken filmin çekimlerinin önümüzdeki hafta İstanbul’da devam edeceği belirtildi.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar