DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR.FARUK ÖZLÜ KANDİLİNİZİ KUTLAR

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR.FARUK ÖZLÜ KANDİLİNİZİ KUTLAR
7.10.2022 - 11:18
Güncelleme 7.10.2022 - 13:48
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yayımladığı mesajında alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (sav)’in bundan 1451 yıl önce dünyaya teşrif ettiğini söyledi.

Bu özel günün gecesinin ‘Mevlid Kandili’ olarak idrak edildiğini kaydederek açıklamasını sürdüren Başkan Özlü, şunları dile getirdi;

“Peygamber efendimizin insanlığın huzuru ve kalıcı mutluluğu için yaptığı çağrıyı hayatımıza yansıtarak, onun örnek ahlâkına, emir ve tavsiyelerine göre şekillendirerek huzur buluyoruz. Hiç kuşkusuz ki Peygamber Efendimiz (s.a.v.), bütün Müslümanlar için her zaman ve her asırda tek örnektir.

Bu duygu ve düşüncelerle bu günün gecesinde idrak edeceğimiz Mevlid Kandilinin başta Düzceli hemşehrilerimiz olmak üzere bütün Türk-İslam dünyasına ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan temenni ediyorum.”


Editör: M. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar