DÜZCE KENT KONSEYİ BÜYÜYOR

DÜZCE KENT KONSEYİ BÜYÜYOR
30.09.2022 - 14:40
Güncelleme 30.09.2022 - 16:02
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 

Kıymetli Hemşehrilerimiz; 
Düzce Kent Konseyi olarak kentimizin sesi olma gayretiyle önce Düzce diyerek ( 13 Çalışma Grubu -116 üye ), Kadın Meclisi ( 14 Komisyon - 375 üye  ), Gençlik Meclisi (  400 üye ) ile gönüllülük esasında yaşadığımız şehre katkı sunmak gayretiyle gönüllülük esasında çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. 

 Bu doğrultuda sorunları ilgililerin gözünden daha etkin olarak yerinde görebilmek ve  çözüm üretebilmek, çözüm önerileri sunabilmek, alanlarında etkin faaliyetler yapmak, alanlarında temsil makamında etkin ve yetkin hale getirmek, birlikte kentimizin menfaatine sosyal çalışmalar yapabilmek amacıyla Düzce Kent Konseyi 28.09.2022 Olağan Yürütme Kurulu Toplantımızda 29 Numaralı Kararla; kentimizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın  söz sahibi olacağı 
''Düzce Kent Konseyi Çocuk Meclisi'' ve ''Düzce Kent Konseyi Engelsiz - Birlikte Yaşam Meclisi'' kurma kararı almış ve bu kararı oy çokluğuyla onaylamıştır.

Düzce Kent Konseyi ailemizi kentimizde yaşayan herkesin kendine yer bulabileceği bir açıda büyüterek, etkinliğini artıracak olan bu karar hepimizin mutluluğudur.
 
Bu kararı uygulama noktasında çocuklarımız ve engelli bireylerimiz ile  ilgili kurum ve kuruluşlara temsilci taleplerimiz gönderilmiştir. Bununla beraber  bütün vatandaşlarımıza eşit mesafede olmak adına bilgiye erişimde hepimizin hayatını kolaylaştıran kıymetli basın mensuplarımız aracılığıyla çağrımızı vatandaşlarımıza bir kez daha iletmek istiyoruz. 

Önce Düzce diyerek, kentin ve kentlinin sesi olabilecek, sosyal sorumluluk çalışmalarına yatkın, etkin katılım sağlayabilecek ve gönüllülük esaslı çalışabilecek, Düzce ili sınırları içerisinde olan mahallelerimizde yaşayan,  
 Engelsiz - birlikte Yaşam Meclisi için
Engelli veya 1. derece engelli yakını olan vatandaşlarımız ( Yaş sınırı yoktur. ), 

Çocuk Meclisi için;
07-14 Yaş arası çocuklarımız 

Danışanlar Kurulunda aktif olarak katılım sağlayabilecek, katkı sunabilecek  görev almak isteyen Psikolog, Eğitimci, Sosyolog, Eğitimcilerimize açık davetimizdir. 

Meclislerimize  üye olmak isteyenler; 
Ön Başvurularınız için;
Adı -Soyadı,
T.C. Numarası,
İkametgah ve İletişim Bilgileriniz ile evraklarınızı 

[email protected]
@DKentkonseyi
@duzce.kentkonseyi DM'den, veya 
Düzce Belediyesi Kat 2 Düzce Kent Konseyi Yönetim Ofisinden direkt teslim ederek bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  
Ayrıca; (0380) 524 58 21 / Dahili 16-80 üzerinden bilgi alabilirsiniz. 
Son Başvuru Tarihi 
 20.10.2022'dir. 
Başvurular neticesinde oluşturulacak olan Whuts'Ap İletişim Grubundan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Teşekkür ederiz.


Editör: M. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar