ÖZLÜ, “ İTFAİYE HAFTASINI BİR KEZ DAHA KUTLUYORUM”

Ülkemizde ilk yangın söndürme ekibi 1914 yılında kurulmuş ve her yılda 25.09.2022 – 01.10.202 tarihler arasında itfaiye haftası olarak kutlanıyor.

ÖZLÜ, “ İTFAİYE HAFTASINI BİR KEZ DAHA KUTLUYORUM”
29.09.2022 - 00:27
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bu program çerçevesinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İtfaiye haftası münasebetiyle İtfaiye emekli olan ve çalışan personel ile bir araya geldi.

 Kutlama kapsamında Düzce Belediyesine bağlı itfaiye müdürlüğünde görevli çalışan ve emekli olan itfaiye personeli ile yeni itfaiye binasında yemekte bir araya geldi.
 
Programda Özlü, emekli olan itfaiye personeli ve çalışanları ile tek tek ilgilendi ve sorunları konusunda bilgiler aldı.
 
Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yemekte yapmış olduğu konuşmada “  Düzce’nin her noktasına 7 dakikada ulaşabileceğimiz lokasyonda inşa ettiğimiz modern itfaiye binamızda, fedakâr çalışma arkadaşlarımız ve emekli

personellerimiz ile bir araya geldik. Gecesini gündüzüne katarak görev yapan çalışma arkadaşlarımın İtfaiye Haftasını bir kez daha kutluyorum” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar