BELEDİYE MUHTAR EL ELE, HEDEF MODERN BİR DÜZCE

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini değerlendirmeye devam ediyor.

BELEDİYE MUHTAR EL ELE, HEDEF MODERN BİR DÜZCE
22.09.2022 - 12:21
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Başkan Özlü 8 mahalle muhtarıyla buluşarak sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerinin yanı sıra mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek, talep ve istek ve önerilerini dinlemeyi sürdürüyor.

Başkan Özlü, son olarak Erguvan Sosyal Tesislerinde 8 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıya Başkan Yardımcıları Hasan Günden ile Okan Kaltu’unun yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk ve bazı birim müdürleri de katıldı. Başkan Özlü; Yukarı Yahyalar Mahalle Muhtarı Ayşe Yıldırım, Aşağı Yahyalar mahalle muhtarı Turan Gemicioğlu, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Osman Seyis, Derelitütüncü Mahalle muhtarı Sami Çil, Soğukpınar mahalle muhtarı İzzet Uysal, Dedeler Mahalle Muhtarı Azmi Dede, Akpınar Mahalle Muhtarı Tuncay Er, Koçyazı Mahalle muhtarı İsmet Mısır’ı misafir ederek etti.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her mahalleye yönelik hazırlanan dosyaları inceleyen Başkan Özlü, ardından muhtarları dinledi.

Mahallelerine yönelik istek ve taleplerini bire bir değerlendiren Başkan Dr. Faruk Özlü, iletilen taleplerin hızlı şekilde sonuca bağlanması için başkan yardımcıları ve birim müdürlerine talimat verdi.

 
 

Editör: M. Albayrakoğlu
Haber İhbar