22 YIL ARADAN SONRA İLK KEZ

Düzce de faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler 22 yıl sonra ilk kez kahvaltıda buluştular.

22 YIL ARADAN SONRA İLK KEZ
18.09.2022 - 20:28
Güncelleme 18.09.2022 - 20:53
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Düzce Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Birol Aksu, tüm üyeleri ve ailelerini kahvaltıda buluşturdu. Aksu Düzce’de bir ilke imza attı.

Kahvaltıya bazı kurum müdürleri, siyasi parti il başkanları ve meslek odası üye ve aileleri katıldı. Yapılmayanları birlikte yapmayı hedefleyen Aksu, bu kahvaltının amacı hakkında bilgiler verdi.

 Aksu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi , “ Biz şunu fark ettik, meslektaşlarımız birbirini tanımıyorlar. Bizim bir araya gelemememiz için bir yerimiz yok, vergi dairesine de gitmiyoruz, artık her işlemler her şey dijital

ortamlarda yapılıyor. Oda kurulduğundan beri küçük kahvaltı grupları olutu ama hepimizin bir araya geldiğimiz bir toplantımız olmadı. Bundan dolayı da bazı problemlerimiz oldu, bu toplantı sonrası problemlerin olmayacağını

düşünüyoruz. Bu toplantılarımız bundan sonra da devam edecek, meslektaşlarımız bundan çok memnun kaldı bunu gördük. En azından yılda bir

kez bu kahvaltı veya yemek toplantılarımız yapılacak. Odamızın kurulduğu 22 yıl oldu ve hiçbir araya gelemedik, bundan sonra diyaloglarımız daha sık devam edecek”


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Nurettin Sezgin
    Nurettin Sezgin
    18.09.2022 22:24

    Odamız faaliyetleri kapsamında,kuruluşumuzdan bu yana her yıl Mart ayında geniş katılımlı muhasebe haftasında geceler düzenlenmektedir. 9 yıldan beri aylık kahvaltı programları yapılmış, ancak bu süreç pandemi süreci nedeniyle aksamıştır. Nedense bazıları yapılanları hiç yapılmamış, ilk defa yapılıyor gibi göstermek istemesi vicdanları yaralamakta, bu oluşumlarda görev alanları üzmektedir, bu ifadeler gerçekleri yansıtmamaktadır.

Haber İhbar