Düzce Belediyesi uyardı!

Düzce'de son günlerde vatandaşlardan bazı firmaların elektrik ve su aboneliği ile ilgili para istendiği yönünde şikayetler gelmesi üzerine, belediye yazılı bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Düzce Belediyesi uyardı!
16.09.2022 - 12:49
Güncelleme 16.09.2022 - 12:57
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

"Son günlerde elektrik ve su aboneliği evrakları için bazı firmaların vatandaşlardan ücret talep ettiğine ilişkin yapılan şikayetler üzerine açıklama yapılması gereği hasıl olmuştur. İmar kanununun geçici 11. maddesi gereğince yapılan, Elektrik ve su aboneliği ile ilgili iş ve işlemlere esas teşkil eden belgelerden belediyemiz tarafından hiçbir ücret talep edilmemektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları adına; abonelik belgeleri için ücret talep eden şahıslara itibar etmemeleri, ücret talebinde bulunan firmaları ise belediyemize ve ilgili meslek odasına şikayet etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur"


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar