HALI SAHANIN TEMELİ ATILDI

Düzce Belediyesi tarafından yapımına başlanan Darıcı Mahallesi sosyal tesis ve park alanında çalışmalar devam ediyor. Parkta halı saha, soyunma odası, tribün, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ile fitness park yer alacak. 

 HALI SAHANIN TEMELİ ATILDI
16.09.2022 - 10:25
Güncelleme 16.09.2022 - 10:28
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bir yandan mevcut park alanlarının revize, tadilat ve tamirat işlemlerini gerçekleştiren Düzce Belediyesi, diğer yandan da parksız mahalle bırakmamak adına çalışmalarını sürdürüyor.
ÇOK YÖNLÜ
Darıcı Mahallesinde başlanan parkta halı saha, soyunma odası, tribün, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ile fitness park yer alacak.  Aynı anda her yaş grubundan vatandaşların faydalanabileceği Darıcı Parkının kısa sürece tamamlanması hedefleniyor.
HALI SAHA TEMEL BETONU DÖKÜLDÜ
Ekipler, zemin düzenleme çalışmalarının tamamlandığı alanda demir bağlama işlemlerini de bitirerek, halı sahanın temel betonunu döktü. Öte yandan park genelinde kullanılacak diğer sosyal donatıların yapım ve kurulum çalışmalarına da başlandı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar