MUHTARLIK HİZMET BİNALARI YÜKSELİYOR

MUHTARLIK HİZMET BİNALARI YÜKSELİYOR
15.09.2022 - 16:19
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi gören muhtarların çalışma şartları iyileştiriliyor. Düzce Belediyesi,  muhtarlık binalarının daha modern ve kullanışlı hale gelmesi için 7 mahalledeki çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediyesi, mahalle muhtarlarının hizmet standartlarının arttırılması yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede ihalesi yapılan Tokuşlar, Beyciler, Aşağı Yahyalar, Sarayyeri, Soğukpınar, Akpınar ve Camikebir Mahallelerinde inşaatları başlayan yeni muhtarlık hizmet binalarında eş zamanlı olarak çalışmalar devam ediyor.

AŞAĞI YAHYALAR
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 7 mahalle genelinde devam eden inşa çalışmalarında Aşağı Yahyalar Mahallesine yapılan yeni hizmet binasın iç kısmında fayans döşeme, pencere pervazları yerleştirilirken, kısa süre içerisinde kalan işlerin de tamamlanarak hizmete alınması planlanıyor.

SARAYYERİ – BEYCİLER – CAMİKEBİR
Sarayyeri Mahallesinde bulunan bina da ise binanın iskeleti ortaya çıkarken lavabo fayanslarının döşenmesi ve pencerelerin takılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Beyciler Mahallesinde de sürdürülen çalışma çerçevesinde binanın dış sıva işleri ve mantolaması devam ederken Camikebir Mahallesinde ise yeni binanın temeli atılarak inşa çalışmalarına geçildi.

SOĞUKPINAR – TOKUŞLAR – AKPINAR
Öte yandan, Soğukpınar, Tokuşlar ve Akpınar Mahallelerinde devam eden yeni muhtarlık binalarına yönelik inşaat çalışmaları hızlı şekilde tamamlanarak kısa süre içerisinde mahalle sakinlerinin hizmetine açılacak..


Editör: M. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar