ORTAK YAŞAM ALANLARINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 56 mahalle genelinde sürdürdüğü yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarına devam ediyor. Güz mevsimiyle birlikte Bahçeşehir bölgesinde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, büyüyen otların temizliğini sağlayarak ortak yaşam alanlarını estetik hale getiriyor.

 ORTAK YAŞAM ALANLARINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
15.09.2022 - 14:27
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, yeşil alanlarda çalışmalarına devam ediyor.

Güz mevsimiyle birlikte temizlik çalışmalarını hızlandıran ekipler, bölge genelinde ortak kullanım alanlarının çimlerini biçerken bir yandan da yabani ot temizliği gerçekleştiriyor.  Yapılan çalışma sayesinde yeşil alanların bakımlı ve düzenli şekilde korunurken aynı zamanda alanların estetik açıdan da güzel görünmesi sağlanıyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar