ASSAN ASP AZERBAYCAN SAVUNMA SANAYİ FUARINDA

Düzcespor Kulüp Başkan vekili ve ASSAN ASP firması Genel Koordinatörü Erkan Seçkin, Azerbaycan’da düzenlenen  Adex Savunma Sanayi Fuarı’nda önemli temaslarda bulundu.

ASSAN ASP AZERBAYCAN SAVUNMA SANAYİ FUARINDA
8.09.2022 - 11:35
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

6-8 eylül 2022 tarihlerinde Bakü’de düzenlenen Adex Fuarı başladı.

Azerbaycan’daki fuarda Assan’ın açtığı standı Devlet Başkanı İlham Aliyev’in yanı sıra Azerbaycan Savunma bakanı Zakir Hasanov ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin üst düzey komutanları ziyaret etti.

 ASSAN Genel Koordinatörü Erkan Seçkin, Azerbaycan’daki fuarda Türkiye’yi savunma sanayi alanında en iyi şekilde temsil ettiklerini, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve üst düzey komutanların yanı sıra, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın ve Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev’in stantlarını ziyaret ettiğini aktardı.

Seçkin,  “Standımızı ziyaret eden Sayı Aliyev, Genel Kurmay Başkanımız ve diğer iş insanlarına sunum yaptık, en güzel şekilde bilgilendirdik. Türkiye’ye en iyi şekilde temsil ettik. Azerbaycan’a savunma alanında yeni yatırım projelerimiz var. Yakında protokol imzalayacağız” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar