“ BU İŞTE RANT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Bugün yerel basın mensupları ile bir araya gelen Aktaş, toplantıda Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcıları Maksut Beykoz ve Hayati Çaklı’da katıldı.

 “ BU İŞTE RANT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”
7.09.2022 - 16:32
Güncelleme 7.09.2022 - 16:34
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce kamuoyundaki önemli konular ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, Düzce 18 Temmuz şehir stadı, Düzce 18 Temmuz spor salonu, Nurettin Zafer stadının yıkılacağı konular ile ilgili olarak şunları söyledi. Aktaş ” Bu işin içinde kesinlikle rant olduğunu söylemek en doğru bir tespit olacaktır. Düzce 18 Temmuz stadının kapasitesi 5000, Şıralık’da yapılan ve yedek stat adı verilen stadın kapasitesinin 2.600 kişi olduğu açıklandı. Neden Düzce’ye yakışır 10-15 bin kişilik stat yapılmadan bu stat yıkılıyor. Anlamak mümkün değil. Bu kadar neden acele ediliyor. Bunun altında kesinlikle rant vardır. Düzce Türkiye’de yeni bir stat yapılmadan stadı yıkılan tek il olacak. Bunun yanında Düzce’nin 2 spor salonundan biri olan 18 Temmuz spor salonu da yıkılacak. Yeni bir salon yapılmadan salon neden yıkılıyor. Düzce’ye en az 2 tane daha spor salonu gerekirken mevcut salon yıkılıyor kimsenin sesi çıkmıyor. Düzce’nin üzerinde ölü toprağı var. Yeniler yapılmadan kesinlikle spor tesisleri, statlar yıkılmasın. Düzce artık ses versin, tesislerine sahip çıksın. Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü bu kararından vazgeçsin, en azından seçimleri beklesin. Biz Türkiye Değişim Partisi olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

SİYAH PİRİNÇ İÇİN YAVUZ’A TEŞEKKÜR

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş ayrıca Çilimli ilçemizde yetiştirilen siyah pirinç için Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a teşekkür ederek siyah pirincin Düzce’nin tanıtılmasında ve ekonomisinde  önemli rol oynayacağını belertti.

OKULLARIN AÇILACAĞININ ARİFESİNDE OLMADI
Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş okulların açılmasına sayılı günler kala D 100 karayolu üzerinde başlatılan çalışmalara tepki gösterdi ve bu işlerin çok daha önce yapılması gerektiğini  kaydetti.
FINDIK FİYAT AÇIKLAMASI
Sezgin Aktaş ayrıca Dünyanın en önemli fındık üreticisi Türkiye’nin fındık fiyatlarını kendisinin belirlemesi gerektiğini, verilen taban fiyatın üreticinin maliyetini karşılayamadığını söyledi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar