Düzce Belediyesi 32 Parkta Revizyona gidiliyor

Düzce Belediyesi, 56 mahallede bulunan 32 parkta bakım çalışması gerçekleştirecek. Çalışmalara başlayan ekipler,  zemin kaplama, suni çim, basketbol ve voleybol sahalarının revizesi ile iyileştirme yapacak.

 Düzce Belediyesi 32 Parkta Revizyona gidiliyor
6.09.2022 - 13:37
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, çocukların ve yetişkinlerin vazgeçilmez mekanları olan parklara yönelik bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına başladı.

32 PARK
Şehir genelinde bulunan 32 parkta gerçekleştirilecek bakım çalışması Cedidiye Mahallesinde bulunan Fettah Bey parkı ile başladı. Çocuk ve yetişkinlerin zaman geçirip eğlendikleri parklarda tahribat ve aşınmadan oluşan yıpranma ortadan kaldırılacak.

SPOR SAHALARI
Parklar da bulunan spor sahalarının tel örgülerinin yenilenmesi, pota ve kapıların bakımı, suni çim ve zemin iyileştirme çalışmaları gerçekleştirecek. Ekipler, Kasım ayının sonuna kadar devam edecek çalışmalarla 32 parkın yenilenmesini sağlamış olacak.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar