TEKNOFEST 2022’de Düzce Üniversitesi’nden Birincilik Başarısı

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST 2022’de, Düzce Üniversitesi PushUP takımı, Teknofest Yazılım ve Simülasyon (Travel Hackathon) yarışmasında, THY Go adlı projesiyle birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

 TEKNOFEST 2022’de Düzce Üniversitesi’nden Birincilik Başarısı
6.09.2022 - 10:15
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bilgisayar Mühendisliği bölümü 4.sınıf öğrencisi Taha Erel, Biyomedikal Mühendisliği bölümü 2.sınıf öğrencisi Sema Dirican ve Mekatronik Mühendisliği bölümü 4.sınıf öğrencisi Talha Çınar’dan oluşan Düzce Üniversitesi takımı, birinci olarak Düzce Üniversitesi’ne ulusal çapta önemli bir başarı kazandırdı.

Törende ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Düzce Üniversitesi öğrencileri, başarılarının haklı bir sonucu olarak büyük mutluluk yaşadı. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir de öğrencileri üniversite standında tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler takdim etti.

 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar