KAFALARINA GÖRE YOL KAPATTILAR

Düzce Merkezinde inşaat şantiyesi için yol kestiler. Kural Kanun demeden yol kesenlere çevre halkı tepki gösterirken ilgililerden ilgi bekleniyor.

 KAFALARINA GÖRE YOL KAPATTILAR
23.08.2022 - 13:42
Haber Merkezi

Akçakoca caddesinden Yetiştirme Yurdu köprüsüne giden dere kenarında çekilen bu fotoğraf ilgililerden ilgi bekliyor.
Sürekli işlek halinde olan bu yol dere kenarında inşaat yapan bir firma tarafından bandajlarla tamamen kapatıldı.
Akçakoca caddesinden Yetiştirme yurdu köprüsü istikametine giden araçlar yolun son bölümünde inşaat firması tarafından kapatıldığı için geri dönmek zorunda kalıyorlar.
Yetiştirme yurdu köprüsünden Akçakoca caddesine gitmek isteyen araçlarda yola giriş yapamıyor.
Yolu kullanan araç sahipleri ve vatandaşlar inşaat firmasının yolu kapatma yetkisi olup olmadığını, yolu kapatmak için kimden izin aldığını ve en önemlisi yetkililerin yolun kapatıldığından haberi olup olmadığını merak ediyor.
Hamidiye mahallesi sınırlarındaki yol kapatılmadan önce Salı günleri aynı yerde kenarda tavuk satışı yapıyordu ve yol kapatılmıyordu. Yolun ortasında inşaat firmasının inşaat malzemeleri var. Yolun tekrar insan ve araç trafiğine açılması isteniyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar