BERAT ÖZTÜRK GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

11. Yaşını kutlayan Düzce Analiz Gazetesine ziyaretler devam ediyor.

 BERAT ÖZTÜRK GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
12.08.2022 - 08:58
Güncelleme 12.08.2022 - 08:58
Haber Merkezi

Gazetemizin 11. Yaş günü için ziyarete gelen Saadet Partisi  Gençlik Kolları Başkanı Berat Öztürk ve Başkan Yardımcısı Atakan Yıldırım Analiz Gazetesinin kısa sürede Düzcede iyi işler yaptığını, haberlerini yakından takip ederek bizlere doğru ve şeffaf bir şekilde haber anlayışı ile bilgilendirdikleri için Analiz Gazetesi çalışanlarının 11. Yaş gününü kutlarız. Düzce’de basının çok olması bizlerin sesini duyurmakta faydası olan Düzce basının bir parçası olan Analiz Gazetesinin başta imtiyaz sahibi Murat Albayrak olmak üzere aynı çizgi çerçevesinde haberciliğine uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum. Tekrar Analizin 11. Yaş gününü kutlar çalışmalarında başarılar diliyorum.

Analiz Gazetesi olarak 11. Yaş günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Berat Öztürk’e teşekkür ederiz.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar