KONUKEVİNİN ŞEFKATLİ ELLERİNDE TEDAVİ GÖRÜYORLAR

230 KÖPEĞİN KISIRLAŞTIRILMASI SAĞLANDI ,HEDEF; KONTROLLÜ ÜREME

KONUKEVİNİN ŞEFKATLİ ELLERİNDE TEDAVİ GÖRÜYORLAR
5.08.2022 - 15:23
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00Düzce Belediyesi,  can dostlara yönelik kısırlaştırma ve sağlıklaştırma çalışmaları kapsamında Temmuz ayı genelinde toplam 452 sokak hayvanına tedavi uygularken, 230 köpeğin de kısırlaştırılmasını sağladı.

Düzce Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik tedavi ve kısırlaştırma çalışmalarına devam ediyor. Hayvan Konukevinde misafir edilen can dostların her türlü bakımlarının yanı sıra sağlıklaştırılmalarına yönelikte gereken özen gösteriliyor.

230 KÖPEK KISIRLAŞTIRILDI
Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Düzce Belediyesi Hayvan Konukevinde, yaralı olarak konukevine getirilen can dostların tedavilerinin modern cihazlarla yapılmasının yanı sıra rehabilitasyon sürecinin de sağlıklı şekilde sürdürülmesi sağlanıyor. Hayvan Konukevinde Temmuz ayında kontrolsüz üreme ve hastalık riskleriyle baş edilebilmesine yönelik toplam 230 can dostun kısırlaştırılması yapıldı.

452 SOKAK HAYVANINA TEDAVİ UYGULANDI
Tedavi ihtiyacı bulunan 252 sokak hayvanına genel, 200 sokak hayvanına ise parazit tedavisinin uygulandığı konukevinde ayrıca 15 can dost da sahiplendirilerek yeni yuvalarına yolcu edildi.


Editör: M. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar