Belediye uyardı: Melen Su Parkı’na atık atmayın

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon ekipleri vatandaşları Melen Su Park’ta bulunan kanalizasyon hattına atık atmamaları konusunda uyardı.

Belediye uyardı:  Melen Su Parkı’na atık atmayın
31.07.2022 - 13:32
Haber Merkezi

Her gün yüzlerce kişinin spor ve piknik yapıp parklarda eğlendiği Melen Su Park’ın tuvaletlerine atılanlar kanalizasyon hatlarını tıkıyor. Atılanların hatların tıkaması nedeniyle Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri gün aşırı kanalizasyondaki yabancı maddeleri çıkarıyor. Tıkanıklığa neden olan çocuk ve kadın bezi, pantolon, iç çamaşırı, taş, şişeler ve cep telefonların kanalizasyon hattından çıkması görenleri şaşırtırken belediyeden yapılan açıklamada, vatandaşların daha hassas davranmaları istendi.

Ekipler atıkların arıtma tesislerinin çalışma sistemini de bozduğunu belirtilerek vatandaşlarda çevreyi korumada daha hassas davranmalarını istedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar