HALK EKMEK 3 TL OLACAK!

Halk Ekmek noktaları açılıyor. Ekmek Fiyatlarının 3 TL olarak belirlendi.

HALK EKMEK 3 TL OLACAK!
21.07.2022 - 19:08
Güncelleme 21.07.2022 - 19:12
Haber Merkezi

Düzce'de Halk Ekmek Büfeleri açılıyor. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü  uzunzamandır Düzce Fırıncılar Odası ile yapılan görüşmeler sonuçlandı. İlk Etapta 10.000 adet ekmek satışı yapılacak. İhtiyaç duyulduğunda bu sayı 20.000 adete çıkarılacak. Halk Ekmek noktaları kıza zamanda açılarak 3 tl den ekmek satışı yapılacak.
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü; Halk ekmek büfeleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, 
Halk ekmek noktalarında ilk etapta Belediye personelinin görev alacağını belirtti.
Özlü konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ,“Satış noktalarında Belediye personelinin görevlendirileceği,  satış noktalarında 10.000 adet ekmek satışı ile başlanacak, talep olursa bu sayı 20.000’e çıkarıla bilecek. Ekmek şu anda 4 TL, Belediye olarak  Fırıncılar Odası ile ortak bir noktada anlaşıldı. Halk ekmekte satışımız büfelerimizde 3 TL olacak ve ekmeğe gelen zamma orantılı olarak aynı yüzdede fiyat yükselecek” şeklinde açıklamada bulundu.


Editör: M. Ünlü

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar