VALİMİZ CEVDET ATAY'IN KURBAN MESAJI

VALİMİZ CEVDET ATAY'IN KURBAN MESAJI
8.07.2022 - 14:28
Haber Merkezi

Aziz Düzceliler,

Değerli Kardeşlerim,

 

Hoşgörü ikliminde; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği “Kurban Bayramı” münasebetiyle hepinizi sevgiyle, saygıyla ve hürmetle selamlıyorum.

Kurban; paylaşmanın, yardımlaşmanın, cömertliğin ifadesidir. Kurban Bayramıysa millî ve manevi değerlerimize sahip çıkarak hoşgörü ve sevgiyi hayatımıza hâkim kılmanın önemini hatırlatır.

Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yola çıkan tüm vatandaşlarımızdan,

Trafik kurallarına harfiyen uymalarını, yola yorgun çıkmamalarını, seyir halindeyken telefonla konuşmamalarını ve kemerlerini takmalarını özellikle istirham ediyorum.

 

Kıymetli Hemşehrilerim,

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere Düzceli hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.

Bu mübarek günlerin ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle, hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

Bayramınız kemerli olsun.

Kalın sağlıcakla.

 


Editör: M. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar