KAR MESAİSİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Son yılların en yoğun kar yağışının yaşandığı Düzce?de belediye birimleri de şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri de kar yağışından dolayı birçok ekiple sahada vatandaşların olumsuzluklardan etkilenmemesi için mücadele ediyor.

KAR MESAİSİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
25.01.2022 - 14:53
HEM KAR TEMİZLENİYOR HEM DE ARIZALAR GİDERİLİYOR Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, soğuk hava ve kar yağışından dolayı oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için kontrollerini kent her köşesinde gerçekleştiriyor. Müdürlük ekipleri farklı noktalarda iş bölümü yaptı. Bir çok ekip kaldırımlarda kar küreme çalışmalarına katılırken diğer ekipler ise su vanalarında biriken karları temizleyerek yaşanan arızalara anında müdahale ediyor. KANALİZASYON BACALARI TAMİR EDİLİYOR Kar yağışından dolayı kanalizasyon bacalarında oluşan kırılma ve çatlakları da tespit eden ekipler, tamiratlarını gerçekleştiriyor. Bacaları tek tek kontrol eden ekipler, önce karları temizliyor ardından da arızaları tamir ederek vatandaşların mağduriyet yaşamasının önüne geçiyor. Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, parsel şikâyetlerini de değerlendirerek vatandaşların taleplerini yerine getiriyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar