2022 fındık satış ve alım fiyatı belli oldu

Fındık fiyatları son dakika açıklandı. 2022 fındık satış fiyatı belli oldu. Fındık üreticileri ve tüketicileri için oldukça önemli olan Giresun, Samsun, Ordu fındık fiyatları ne kadar oldu, belli oldu mu soruları yanıt buldu.

 2022 fındık satış ve alım fiyatı belli oldu
30.07.2022 - 23:11
Güncelleme 30.07.2022 - 23:18
Haber Merkezi

2022 yılı fındık alım fiyatları belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu ziyaretinde merakla beklenen açıklamayı yaptı. Peki fındık fiyatları ne kadar oldu? Fındık alım fiyatı belli oldu mu? 2022 fındık satış fiyatı ne kadar? İşte son dakika haberinin detayları...

Fındık fiyatları 2022 açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ordu ziyaretine kilitlenen üretici ve tüketicinin merakla beklediği oranları resmen duyurdu. Bu yılki fındık satış fiyatı için gerekli değerlendirmeler Karadeniz bölgesi özelinde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Stadyumu, Fatsa OSB ve eğitim yatırımları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada fındık alım fiyatlarını açıkladı. Buna göre 2022 yılı fındık alım fiyatı Giresun kalite kabuklu fındık kilo başına 54 lira olarak belirlendi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar