Üzeyir Yiğit Yazdı "Mal bulmuş mağribi gibi"

Üzeyir Yiğit Yazdı "Mal bulmuş mağribi gibi"
22.03.2024 - 18:09
Güncelleme 23.03.2024 - 15:30
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yayında yapılan konuşma kişi üzerinden değil sayı üzerinden yapılan bir hesaplamadır. 

Bunu “Mal bulmuş mağribi” gibi ellerini ovuşturarak asıl niyetleri öküz altında buza aramak olan zevatların acizliği olarak görmek lazım.

Bu zevatlar ki; yürüttükleri kampanyalar da politikalarına değil rakibin gafına, ufak hatasına, eylemlerine umut bağlamışlardır. Garip olanıysa bu kadar aciz nasıl olmuşta bir araya gelebilmiş. Hepsi Yunuz’un işleri.  

Şimdi işin diğer boyutu!

Hadi İYİ Parti bu kadar hevesli de dış halka da yüze dost içinde ayrı hesaplar taşıyan arkadaşlara ne demeli. 

O kesilen ve servis edilen yayın bir buçuk saatlik kesintisiz canlı yayın. Birileri gibi önce stüdyo ardından yayın değil elbette gafımız, hatamız, maksadı aşan cümlelerimiz olur olacakta. 

Size ne oluyor dost safında durup rakiple taş atanlar? 

Ha bunları neden yazdım. Yaptığım konuşmada ya da yapılan işte bi kabahat olduğu için mi hayır asla!

Matematiksel bir hesabı vatandaşın anlayacağı dilden halk ağzıyla muhabbet ettik yine de yanlış anlaşılmasın diye sürçü lisanı ettiysek elbette özür de dileriz, zaten konuşma devamında da görüldüğü gibi de düzelttik. Ama programın devamı konuşmanın devamı birilerini öyle germiş öyle germiş ki! Çıkan sonuç bu daha kimseye yaptıkları işleri demedik. 

Aramızda kalsın demiyoruz, zaten Ka za nı yo ruz. 

Ne yaparsanız yapın, bu Ak Parti'ye inananlar, Ak davaya gönül verenler öyle sağlam ki öyle  kaya gibi ki, hatta öyle  demir gibi, hatta öyle beton gibi ki, fitnenizle bölemezsiniz! Bölemeyeceksiniz.. 

 

Faruk Özlü’nün inananları var yanında çivi gibi duracaktır. Çivi den münazara çıkartmazsınız umarım. 

Bizi motive eden bu haberlerinizdir. 

Ne Mehmet Keleş ne de yanında gezenler bunu asla anlamayacaklar. Halkını anlayamadığınız için hep halkanın dışında kalacaksınız. 

Sayın Keleş herkesten önce sahaya inip yoruldun. Sarhoştan Çikolatacıdan hele o Yunuz dan sana fayda yok olmazda. Seçmene gidip, “Belediye başkanlığı için oyunu kime verirsen ver ama meclis için oyun bana” diyen kafadan hayırlı iş sadır olmaz!

YRP seçmeni hesap kitap etmeden toplanan kırılmış bir seçmen topluluğu dedim ve o arkadaşlardan “ufak öfkelerin geleceğe sâri bir hata doğurmamasını ısrarla istirham” ettim. Neticede ev içinde kavga gürültü olur ve bunun telafisi evi terk etmek değil evin içini düzeltmekle mümkündür dedim. 

İYİ Parti tabanı da şehrini düşünüyorsa elbette sandıkta Faruk Özlü diyecek. Bir şehrin geleceği planlanıyor ve o şehre çalmadan, özveriyle hizmet edecek kişi Faruk Özlü’dür. 

Çalma işini sadece para olarak düşünmeyin. Zaman dan çalmıyor, mesaiden çalmıyor ve kaynaktan çalmıyor. 

Dürüst adamı halk biliyor ve istikrar diyor… 

Siz AK Parti seçmeni sağ duyuludur konu istikrar olunca ve halka hizmet olunca dargınlığı unutur gelir. 

GENÇLER ilk hedefiniz ileriyi planlamaktır. Genç bir şehir planlı olarak büyütülürse, sizi daha iyi bir yarın bekliyor demektir. 

GENÇLER bu ülke geçmişte gerginlik üzerinden yürütülen siyasetin hala borcunu ödemektedir. En yakın zamanda EYT üzerinden yürütülen şiddet kokulu siyaset bile geleceğimizi zora sokmuştur. Yerelde de planlı büyümenin mimarı olacak isimi desteklemeniz size katkı sağlar yarınlar sizindir bugünü doğru değerlendirin.

İşin Özü Faruk Özlü


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar