DÜZCE TURİZM MÜDÜRÜ, TURİZM İŞLETMELERİNİ İNCELEDİ

DÜZCE KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ ALEMDAROĞLU, TURİZM İŞLETMELERİNİ İNCELEDİ

DÜZCE TURİZM MÜDÜRÜ, TURİZM İŞLETMELERİNİ İNCELEDİ
13.03.2024 - 11:10
Haber Merkezi

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu Akçakoca’da Turizm İşletmelerini ziyaret ederek yetkililerle biraraya geldi…

 

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra ALEMDAROĞLU, Düzce’de faaliyet gösteren Turizm İşletmelerini yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak amacıyla Akçakoca ilçemizde yer alan turizm tesislerini ziyaret etti.

Bu kapsamda, Vadi Otel, Akçakoca Eftelya Otel, Ceneviz Suit Apart, Prestij Apart, Sümbüllü Konak, Huzur Tatil Köyü, Georgia Kamping ve Atlı Karınca tesisi yetkilileri ile bir araya geldi.

İl Müdürü Alemdaroğlu, konaklama tesisleri yetkilileri ile yaptığı görüşmelerde, tesislerin fiziki kapasitesi, personel durumu, mevcut turist profili, ziyaretçi memnuniyeti, tesisin sürdürülebilirlik politikası, bölge destinasyonlarına turistlerin yönlendirilmesi, markalaşma ve tanıtım faaliyetlerine yönelik çeşitli konularda istişarede bulundu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar