“GENÇLER İÇİN ÇALIŞAN BELEDİYE OLACAĞIZ”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 'nin Düzce Belediye Başkanı adayı Mahmut Ataseven, Düzce’de gazetecilerle buluştuğu ilk basın toplantısında hedeflerini açıkladı.

“GENÇLER İÇİN ÇALIŞAN BELEDİYE OLACAĞIZ”
13.03.2024 - 10:35
Haber Merkezi

Ataseven, şehrin gelişimine katkı sağlayacak, yaşam kalitesini artıracak ve Düzcelilerin refah ve huzurunu ön planda tutacak bir yönetim anlayışı içinde hareket edeceklerini belirterek, Düzce'nin içinde bulunduğu demografik yapının Düzce için bir artı değer olduğunun bilinci içinde bu özelliklerimizi “Düzce’nin gelişimi ve tanıtımı anlamında değerlendirmek amacındayız” dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Düzce Belediye Başkanı adayı Mahmut Ataseven, kendi kendine yeten bir belediye anlayışının yanında “üreten toplum” anlayışının alanda tesisini amaç edindiklerini belirterek “Huzurlu insan idealiyle güvenli belediyeler inşa edeceğiz. Zarar görmeyen toplum anlayışı içinde Afete Hazır Belediye inşa edeceğiz. Yaşanabilir köy anlayışı içinde Köyleri de içine alan belediye inşa edeceğiz. Her kesimden insanı dikkate alan bir anlayış içinde Gençler İçin Çalışan Belediye olacağız. Yükselen gençliği dikkate almamak çağı tanımamak demektir. Huzurlu insana ulaşmak ve huzuru temin etmek amacıyla önce gençleri dikkate alarak Gençlerle Çalışan bir belediye inşa etmek için yola çıktık” dedi.       


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar