BOĞAZİÇİ’NDE “Y.REFAH’LI KÜTÜKOĞLU” FARKI

BOĞAZİÇİ Y.REFAH P. BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KÜTÜKOĞLU: “BOĞAZİÇİ’NİN REFAHI YANINDA İMARI; HALKIN HUZUR VE MUTLULUĞU ESASIMIZDIR” DEDİ.

BOĞAZİÇİ’NDE “Y.REFAH’LI KÜTÜKOĞLU” FARKI
28.02.2024 - 13:13
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yeniden Refah Partisi (YRP) Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Mehmet Kütükoğlu, kentin refah ve mutluluğunu ilke edindiğini belirterek “Boğaziçi, yeniden Refah’la kent kimliğine bürünecek. Düzce ve Akçakoca arasındaki en nadide beldeler arasındaki asli yerini alacaktır. Bu özgüven bizde ve bizim teşkilatta mevcuttur. Bize inanın bize güvenin. Boğaziçi halkımızdan aldığımız güçle, geleceğin kenti Boğaziçi’ni imar etmek bizim asli işimiz olacaktır” dedi. 

“BOĞAZİÇİ ÖRNEK VE YAŞANABİLİR BİR KENT OLACAK”

Yeniden Refah Partisi Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Mehmet Kütükoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek:” Boğaziçi beldemizin fiziksel anlamdaki imarını estetik bir anlayış içinde düzenleme çalışmalarının yanında bu beldede yaşayan halkın huzur ve mutluluğunu esas alan projelerle Boğaziçi’ni adına layık bir dizayn ve düzenleme ile örnek ve tanınır bir kent haline getirmeye azmettik. Tek amacımız ve tek hedefimiz Boğaziçi olacaktır. Bize inanın bize güvenin. Yeniden Refah’la Boğaziçi, ilimiz Düzce’nin örnek ve yaşanabilir bir kenti haline gelecektir. Boğaziçi buna hasret, Boğaziçi’li buna fazlasıyla layıktır. Bu yüzden Boğaziçi’nde halkımızın vereceği yetkiyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Kentimize ve kant halkımıza hizmet etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.                 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar