Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, İşçi Alımı İçin Başvuruları Başlattı

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, sağlık tesislerinde istihdam edilmek üzere toplam 67 işçi alımı gerçekleştirecek. Alınacak personel kadroları şu şekildedir:

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, İşçi Alımı İçin Başvuruları Başlattı
23.02.2024 - 15:17
Haber Merkezi

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, sağlık tesislerinde istihdam edilmek üzere toplam 67 işçi alımı gerçekleştirecek. Konu ile ilgili gelişmeleri Düzce Millet Vekili Ercan ÖZTÜRK sosyal medyadan duyurdu.

Bu arada alınacak personel kadrolarıda açıklandı. Buna göre alınacak elemanlar içerisinde 'güvenlik ve temizlik görevlisinin yanında destek elamanı bulunuyor:

  • 32 Güvenlik Görevlisi
  • 29 Temizlik Görevlisi
  • 4 Klinik Destek Elemanı
  • 1 Elektrik Teknikeri/Teknisyen
  • 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikeri/Teknisyen

Başvuruların mülakatsız ve noter kurasıyla İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtilirken, başvurular 23-27 Şubat 2024 tarihleri arasında alınacak. Başvuru süreci için http://esube.iskur.gov.tr adresi kullanılabileceği gibi ALO 170 iletişim hattı ve İŞKUR İl Müdürlükleri de başvuruların yapılması için destek sağlayacak.

İlgililerin belirtilen tarihler arasında başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar