3 PARTİ DÜZCE`DE ORTAK ADAYLARINI AÇIKLIYOR.!

ALİ BABACAN DA KATILACAK DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan üç partinin ortak adayını açıklamak üzere Düzce’ye geliyor. Aday lansmanına Demokrat Parti ve Gelecek Parti’sinin genel merkez yetkilileri de katılacak.

3 PARTİ DÜZCE`DE ORTAK ADAYLARINI AÇIKLIYOR.!
8.02.2024 - 13:15
Haber Merkezi

31 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan yerel ve mahalli idareler seçimi öncesinde partilerin adaylık yarışı devam ediyor.

Düzce’de mevcut yönetimden memnun olmayan ve iddialı bir isimle seçime girmek isteyen DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti bir araya gelerek ortak bir aday çıkarma kararı aldı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek lansman Cuma günü (yarın) saat 11.00’de düzenlenen basın toplantısı ile başlayacak. Program şehir merkezindeki esnafı selamlama ve ana arterlerde yapılacak olan otobüs turu ile sona erecek.

Programa Gelecek ve Demokrat Partisi’nin genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri de katılım sağlayacak.

 

 

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar