Gündeme Kısa Notlar

Eee artık ilimizde CHP oylarını çanta da keklik gören Yunuz ve çenesi düşük Keleş düşünsün.

Gündeme Kısa Notlar
10.11.2023 - 09:21
Güncelleme 10.11.2023 - 09:25
Özel Haber

CHP kongresinin ilimize yansıması çok fazla olmaz sanırım. 

İYİ Parti “ülke genelinde tek başımıza seçime gideceğiz” demesinin ardından CHP de sanırım bazı şehirler de aday çıkartmama planı kurarak, o il için zimmi bir ittifak kuracak yerel beceriye sahip değildir diye düşünüyorum. Bu sebepten ötürü CHP de kaygısı olan illerin başında İstanbul, Ankara ve İzmir adayları vardır. 

Eee artık ilimizde CHP oylarını çanta da keklik gören Yunuz ve çenesi düşük Keleş düşünsün.

Yunuz, kendi parti tabanını ilk dolandırdığında, ‘Etrafına yerel seçimlerde onlarda bizi destekleyecek, istediğimizi alacağız’ yalanıyla zaman kazanmaya çalışıyordu. Eee adamda yalan çok yetinmedi, partilileri ikinci kez AK Parti den kovulmuş başka bir isimle aldatmaya başladı. 

CHP kozunu kapatan Meral Hanım, Yunuz’un hayallerini suya düşürdü.  

Şimdi Yunuz daha agresif bir şekilde her duyduğunu süzmeden ağzı olan konuşuyor babında yazıp duracak. Sayın Yunuz, Keleş’le biri birinizi motive etme seanslarınızı üç beş kişilik gruplara yaymaya başlamışsınız. Önünüze gelene iş, hali hazırda çalışan personele kadro sözü veriyormuşsunuz. Nasıl buldunuz biri birinizi? 

AK Parti’nin belediyelere para yağdırdığı dönemde maaşını veremeyenler kadro verecekmiş… Falan falan bu aklı nereden alıyorsunuz anlamadım?!

Ha bu ara aramızda kalsın Kırım Türkleri Kültür ve Eğitim Merkezi bitmek üzere, sizin yerinizde olsam herkesten önce gider bi ön açılış yaparım. Asar Deresi projesin de ilk köprünün tablelerinin montesi başlayacak. Modern Sanayi satılan dükkanları da bir aya vermeye hazırlanılıyor. Bunları başkası demez bak size önden gidin tedbiri alın. 

Aslında yazıya başladığımda ciddi bir CHP ve yerel seçimler analizi yapmak istiyordum. ‘Yunuz’ deyince beni bir gülme tutuyor ve mevzu nerelere geliyor. Abimiz ağır ve seviyeli siyasetçi olduğu için bi çizgiyi tutturamıyorum ben. Ahaliden kamuoyundan bu konuda beni hoş görmelerini arzu ederim. 

Bu arada Sayın Özlü için kulisler hareketlendi İzmir ve İstanbul için adı geçiyor. 

Düzce’nin yetiştirdiği bir ismin, ülkenin en güçlü illerinden ikisinde adının anılması beni onurlandırdı. Olur olmaz bilemem ama bu paye, başarılı bir Düzce gerçeğinin Ankara’ya yansımasıdır.

Bir orantısız kıyaslama var bazı yerlerde.

Neyse Yunuz’a selam direnişe devam. 

Direniş demişken Gazze kahramanlıklarını da bu sebeple yazamamanın verdiği mahcubiyetle… 

Muhalefetin bu konuda ki sessizliğini de Allaha havale ediyorum.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar