GÜÇLÜ YARINLAR DERNEĞİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI.

Yaklaşık 2.5 yıl önce yaşanan Pandemi ve maddi olanakların yetersizliği nedeniyle düğün yapamadan dünya evine giren Gizem ve Murat çiftine , Güçlü Yarınlar Derneği el uzattı. Derneğin girişimi ile güzel bir düğün yapılarak hem genç çiftin düğün hayalleri, hem de gelin Gizem’in gelinlik giyme arzusu yerine geldi. Genç çiftin düğünü Abella Kafede yapıldı. Düğüne STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

GÜÇLÜ YARINLAR DERNEĞİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI.
13.10.2023 - 10:56
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düğünde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetlilerde bu mutluluğa ortak olmanın sevincini yaşamış oldular.Gizem ve Murat çiftine, Düzce Güçlü Yarınlar Derneğinin girişimi ile  gelinlik, düğün pastası, düğün salonu ve düğün arabası hayırseverler tarafından karşılandı. Bu anlamlı düğüne ayrıca katkılarını esirgemeyen Düzce Dernekler Fedarasyonu  Genel Başkan Yrd. Handan Cumhur, Düzce Anneleri Dernek  Başkanı Derya Işıldak, Başkan Yardımcısı Esma Arapoğlu ve diğer STK temsilcilerinin de  mutlu çifte, maddi- manevi destek sağladıkları ifade edildi.

 

 Düğüne  Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak’da İstanbul’dan canlı bağlantı kurarak  bir konuşma yapıp,gelin ve damadı tebrik ederek, bu mutlu akşama iştirak eden STK başkanları ile  misafirlere teşekkür etti.

 

 

Düzce Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu ile güçlü bir çalışma yürüten Düzce Güçlü Yarınlar Derneği Başkanı ve DÜZDEF Genel Başkan Yrd. Yasemin Başak ve Başkanı, dernek olarak çok sayıda ailenin ihtiyacını karşılamada başarılarıyla dikkat çekmekteydi.  Düzce’de Sivil Toplum Kuruluşlarının neyi nasıl başardığını göstermekte de başarılı olduklarını  bu çalışmalar örnek teşkil gözleniyordu.. Kısa süre içerisinde adından söz ettiren Düzce Güçlü Yarınları Derneği, genç çifte düğün yaparak bir ilke de  imza atmış oldu.  Bu da Düzce’de Sivil Toplum Kuruluşları ne yapar ki diyenlere en güzel cevabı niteliğini taşımış oldu.

 

Bu güzel ve örnek düğün organizasyonunu gerçekleştiren Düzce Güçlü Yarınlar Dernek Başkanı Yasemin Başak, Songül Özer “Daha yapacak çok işimiz var. Durmayacağız, hayır işlerine daha fazla katlı sağlayacağız.  Genç çiftimizin bu mutluluğuna destek olan firmalara ve kişilere teşekkür ederiz”. dediler.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar