ERDOĞAN BIYIK'TAN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI

Düzce'nin köklü yayın organlarından Analiz Gazetesi, kuruluşunun 12. yıl dönümünü coşkuyla kutlamaya devam ediyor. Bu özel günde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, gazeteye gönderdiği çiçek ile birlikte bir tebrik mesajı da yazarak, kutlamalara anlam kattı.

ERDOĞAN BIYIK'TAN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI
11.08.2023 - 11:35
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Başkan Erdoğan Bıyık, Analiz Gazetesi'nin 12. kuruluş yıl dönümünü kutlamak amacıyla bir tebrik mesajı gönderdi. Çiçeğin üzerinde bulunan bu tebrik mesajının içeriğinde Analiz Gazetesi'nin ilk yayın tarihinden bu yana ilkesinden sapmadan ilerleyen, özgün, kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışıyla bugünlere geldiğini vurgulayarak, gazetenin ilimize önemli katkılarda bulunduğunu ifade etti.

Mesajında, "Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizigide kararlılıkla ilerleyen, ilkeli, kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışıyla ilimize üstün katkılar sağlayan Analiz Gazetesi'nin yıl dönümünü kutlar, başarılarınızın devamını dilerim." ifadelerine yer verdi.

Biz de Analiz Gazetesi ailesi olarak, bu özel günde yanımızda olmanızın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler gibi saygın isimlerden gelen güzel dilekler, bize doğru yolda olduğumuzu hatırlatıyor. Takdir ve güzel sözleriniz bizi onurlandırdı. Ekip olarak sizlere ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'na gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkürlerimizi sunarız.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar