DÜZCE ANALİZ GAZETESİ 12 YAŞINI KUTLUYOR!

Düzce'nin önemli yerel yayın organlarından biri olan Düzce Analiz Gazetesi, kuruluşunun 12. yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. 10 - 16 Ağustos 2011 tarihlerinde, İş İnsanı Murat Albayrakoğlu tarafından temelleri atılan Düzce Analiz Gazetesi, kapsamlı haberleri ve tarafsız yaklaşımıyla Düzce halkının sesi olmaya devam ediyor.

DÜZCE ANALİZ GAZETESİ 12 YAŞINI KUTLUYOR!
9.08.2023 - 12:55
Güncelleme 9.08.2023 - 12:59
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Kurulduğu günden itibaren gazeteciliğin temel değerlerini benimseyen ve bu değerleri korumak için büyük özveri gösteren Düzce Analiz Gazetesi, yerel haberlerin yanı sıra bölgesel ve ulusal gelişmeleri de okuyucularına aktararak bilgiye ulaşım konusundaki önemli bir kaynak olmuştur.

 - Düzce Analiz Gazetesi İlk Baskı, 10-16 Ağustos 2011 -

Gazetenin kurucusu Murat Albayrakoğlu, mesleğin saygınlığını ve tarafsız haberciliği korumak için yoğun bir çaba sarf etmiş ve gazetenin başarısını bu değerler üzerine inşa etmiştir. Bugüne kadar yapılan her haberde, doğruluk ve tarafsızlık ilkesini ön planda tutarak Düzce Analiz Gazetesi, okuyucularına güvenilir bilgi sunma amacında olmuştur.

Düzce Analiz Gazetesi, 12. yaşını doldurmanın mutluluğuyla geleceğe yönelik hedeflerini belirlemeye devam ediyor. Kuruluşundan bugüne kadar olduğu gibi, mesleğin etik değerlerine ve gazetecilik prensiplerine sadık kalma vizyonuyla, Düzce ve çevresindeki gelişmeleri kamuoyuna duyurmaya devam edecek.

Düzce Analiz Gazetesi ailesi olarak, 12 yıl boyunca bizlere destek olan tüm okuyucularımıza, iş birliği yaptığımız kurum ve kişilere teşekkür ediyoruz. Gelecek yıllarda da doğru ve güvenilir haberciliği sürdürme kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Düzce Analiz Gazetesi olarak, tüm okuyucularımızı 12. yaşımızı kutlamaya ve daha nice yıllara birlikte yürümeye davet ediyoruz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar