DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY'IN "24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI" KUTLAMA MESAJI

Düzce Valisi Cevdet Atay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı için Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY'IN  "24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI"  KUTLAMA MESAJI
24.07.2023 - 11:12
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00
Kıymetli Türk basınında sansürün kaldırıldığı, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı"nı tüm basın mensupları ve kuruluşları adına en içten dileklerimle kutluyorum.

Basın mensupları, haber alma hakkının korunması ve kamuoyunda farkındalık oluşturulması gibi önemli görevleri yerine getirerek toplumun bilinçlenmesine katkı sağlamaktadır. Her türlü yapıcı fikrin dile getirilip olgunlaşması süreçlerindeki öncü rolü, basın çalışanlarının sorumluluğunun ne kadar büyük olduğunun bir göstergesidir. Bu asli görevi, meslek ahlakı ve gazetecilik ilkelerine bağlılıkla yerine getiren tüm basın mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Halkımızın haber alma hakkının güçlü bir şekilde hayata geçirilmesi için fedakarlıkla çalışan basın mensuplarımıza büyük bir saygı ve minnet duygusuyla yaklaşıyorum. Onların her türlü zorluğa göğüs gererek büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirdiğini takdir ediyorum. "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" vesilesiyle, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum ve yolun sonunda her zaman doğru haberler ve etkili fikirlerle dolu bir geleceğe ulaşmalarını temenni ediyorum.

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar