AMBULANS HİZMETLERİMİZ 7/24 VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, başarılı bir hizmet belediyeciliğinin yanı sıra, sosyal belediyecilik anlayışının da örneklerini hayata geçiriyor.

AMBULANS HİZMETLERİMİZ 7/24 VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE
13.10.2023 - 10:43
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Cumayeri’nde ikamet eden vatandaşlara sadece şehir içi değil Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım konusunda  Ambulans hizmetini ücretsiz olarak verdiklerini ifade etti.
Cumayeri’nde yaşayan vatandaşlarımızın Sağlık kurumlarına ulaşımı konusunda maddi sıkıntı içerisinde olan vatandaşların hastanelere ulaşımı konusunda Ambulans hizmetlerini 7/24 saat esasına göre hizmet verdiğini ifade eden başkan Koloğlu,’’ Özellikle maddi sıkıntı içerisinde olan vatandaşlarımızın hastalarını sadece il içi değil talepleri doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanına hiçbir ücret almadan sevklerini sağlıyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile geldiğimiz Belediye Başkanlığı görevimizde bu tür talepleri imkanlar çerçevesinde sağlamaya devam edeceğiz. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun diliyor Allah’tan şifa diliyorum.’’ İfadelerine yer verdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar