22 KİŞİYİ KURTARDILAR!

Sıcak Havaların Etkisiyle Denize Akın Eden Binlerce Vatandaş Arasında Boğulma Tehlikesi Geçiren 22 Kişiyi Can Kurtaran Ekipler Kurtardı.

22 KİŞİYİ KURTARDILAR!
24.07.2023 - 09:40
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce sahillerinde görev yapan cankurtaranlar, yoğun sıcakların etkilediği kentteki Akçakoca sahillerini dolduran binlerce vatandaşa yardım eli uzattı. Serinlemek için denize giren vatandaşlar arasında son bir haftada boğulma tehlikesi geçiren 22 kişi, cankurtaranların zamanında müdahalesi sayesinde kurtuldu.

Özellikle Karaburun, Melenağzı, Çayağzı, Çuhallı plajları, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bölgeler arasında yer aldı. Ancak denize girenler arasında yeterli dikkatin gösterilmemesi sonucunda 22 kişi boğulma tehlikesi yaşadı. Neyse ki, Düzce sahillerinde görev yapan dikkatli ve tecrübeli cankurtaranlar, anında olay yerine ulaşarak bu kişilere müdahale etti.

Yetkililer, vatandaşlara daha güvenli bir deneyim yaşayabilmeleri için denizde yüzerken dikkatli olmaları ve cankurtaranların uyarılarına dikkat etmeleri konusunda çağrıda bulundu. Sıcak havalarda serinlemek için denize gitmek güzel bir seçenek olsa da, kişisel güvenlik önlemlerinin alınması hayati önem taşıyor.

Vatandaşların can güvenliğinin sağlanması adına görev yapan cankurtaran ekiplerinin özverili çalışmaları takdire şayan. Düzce sahillerinde yaşanan bu olaylar, insanların deniz keyfini güvenli ve sorunsuz bir şekilde yaşamaları için dikkatli olmanın önemini bir kez daha hatırlatıyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar